• تهران- میدان رسالت خیابان سروان بختیاری پلاک 347
  • 09905771121
  • info@pccs.ir

قوانین و مقرارت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات مرکز تخصصی علوم محاسباتی ملاحظه فرمایید.

ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مرکز تخصصی علوم محاسباتی از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏ های مرکز تخصصی علوم محاسباتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ ها و سرویس‏ های مرکز تخصصی علوم محاسباتی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏ کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مرکز تخصصی علوم محاسباتی اقدام نماید

ارتباطات الکترونیکی 

هنگامی که شما از سرویس ‏ها و خدمات مرکز تخصصی علوم محاسباتی  استفاده می‏ کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏ کنید و یا به مرکز تخصصی علوم محاسباتی پیامک می‏ زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏ شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏ ها باشد، شما موافقت می ‏کنید که مرکز تخصصی علوم محاسباتی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏ های رعایت حریم خصوصی

 مطابق با سیاست های مرکز تخصصی علوم محاسباتی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏ کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏ شود.


ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏ های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می ‏شوند.

مرکز تخصصی علوم محاسباتی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش ‏گذاری می ‏دهد

کلیه سفارش ‏های ثبت شده در سایت مرکز تخصصی علوم محاسباتی به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏ گیرند. مرکز تخصصی علوم محاسباتی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش ‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏ نماید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود

مرکز تخصصی علوم محاسباتی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش ‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش ‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش ‏گیری، پردازش و ارسال می ‏شود.

محتوا

مرکز تخصصی علوم محاسباتی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس ‏های خود می‏ کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز مراکز تولید محصولات استفاده می‏ کند. لازم به ذکر است مرکز تخصصی علوم محاسباتی تضمین می‏ کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط مرکز تخصصی علوم محاسباتی دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است مرکز ظرف مدت 1روز کاری هزینه دریافتی را مسترد می نماید.

وب ‏ سایت مرکز تخصصی علوم محاسباتی هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏ های سایت خود و یا لینک‏ های مرده نمی ‏پذیرد. سروﻳس ‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏ شود و سایت مرکز تخصصی علوم محاسباتی تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت مرکز تخصصی علوم محاسباتی ممکن است دارای سرویس ‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس ‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه ‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏ های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏ شوند. شما توافق می‏ کنید که از این سرویس‏ های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏ هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

©کلیه محتویات سایت مرکز تخصصی علوم محاسباتی شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت مرکز تخصصی علوم محاسباتی تعلق دارد.

نمایندگی

مرکز تخصصی علوم محاسباتی در هیچ نقطه‏ ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ‏ها، تراکنش‏ های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏ شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی مرکز تخصصی علوم محاسباتی اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مرکز تخصصی علوم محاسباتی هیچ گونه مسئولیتی ندارد

مرکز تخصصی علوم محاسباتی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏ های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید

 

ما در مرکز تخصصی علوم محاسباتی به دنبال تجمیع توان و دانش هستیم تا از این طریق بتوانیم در حوزه های صنعتی و پژوهشی نقش ایفا کنیم و در جهت اقتصاد مقاومتی گام برداریم

{علوم محاسباتی} {pccs.ir}

 

telegram4