• تهران- میدان رسالت خیابان سروان بختیاری پلاک 347
  • 09905771121
  • info@pccs.ir

حریم خصوصی

سیاست‏ های رعایت حریم شخصی

مرکز تخصصی علوم محاسباتی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏ کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏ کند.

مرکز تخصصی علوم محاسباتی متعهد می‏ شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏ تر و امن‏ تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مرکز تخصصی علوم محاسباتی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏ دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مرکز تخصصی علوم محاسباتی، مانند کد های محاسباتی ، آموزش های مجازی، محتوی ارائه شده در دوره های حضوری، متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری کتاب، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مرکز تخصصی علوم محاسباتی  جزئی از اموال مرکز تخصصی علوم محاسباتی محسوب می‏ شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مرکز تخصصی علوم محاسباتی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مرکز تخصصی علوم محاسباتی محفوظ می‏ دارد. علاوه بر این، اسکریپت ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط مرکز تخصصی علوم محاسباتی  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار مرکز تخصصی علوم محاسباتی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره ‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات محصولات، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏ سایت مرکز تخصصی علوم محاسباتی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش ‏های مشابه مانند جمع آوری داده ‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای مرکز تخصصی علوم محاسباتی محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات مرکز تخصصی علوم محاسباتی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت ‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏ پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.pccs.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏ های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی ‏گیریم. وب سایت مرکز تخصصی علوم محاسباتی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.pccs.ir  ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏ توانند از آدرس ‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.


ما در مرکز تخصصی علوم محاسباتی به دنبال تجمیع توان و دانش هستیم تا از این طریق بتوانیم در حوزه های صنعتی و پژوهشی نقش ایفا کنیم و در جهت اقتصاد مقاومتی گام برداریم

{علوم محاسباتی} {pccs.ir}

 

telegram4