• تهران- میدان رسالت خیابان سروان بختیاری پلک 347
  • 09905771121
  • info@pccs.ir
سبد خرید خالي مي باشد
مدیر مرکز

مدیر مرکز

پروژه کسر خدمت:

دوستان ابتدا باید مراکز نظامی  که در راستای رشته آن ها پروژه تعریف میکنند را شناسایی نمایند. کلیه مراکز نظامی جهت انجام پروژه کسر خدمت با بنیاد نخبگان نیروهای مسلح در ارتباط هستند. بعد از مشخص شدن موضوع در سازمان مربوطه مدارک ( شناسنامه ، پروپزال، کارت ملی، فرم اطلاعات همکاران، مدرک اشتغال به تحصیل یا اشتغال به خدمت ) به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال میشود. دوستان میتوانند با داشتن شماره نامه ارسالی از سازمان کار خود را از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پیگیری نمایند. معمولا بعد از 2 ماه جواب نامه بنیاد به سازمان می آید. حتمی مطمئن شوید نامه شروع به کار پروژه کسری خدمت شما از بنیاد امده باشد. بعد از ان میتوانید پروژه را شروع کنید در انتها با تحویل پروژه به سازمان مربوطه نامه اتمام شما به بنیاد زده خواهد شد و میتوانید کارهای اتمام را از بنیاد پیگیری نمایید.

دوستان در زمینه فنی مهندسی میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09905771121 تماس بگیرند.

 

 

 

منتشرشده در blog

کسر خدمت سربازی

تعریف: عبارت است از کاهش مدت خدمت وظیفه عمومی سربازی به ازای انجام پرروژه تحقیقاتی در راستای نیاز مراکز نظامی - در اینجا صرفا سپاه پاسداران مد نظر است - که توسط فرد آماده به خدمت یا درحال خدمت - دز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - انجام میشود.

فرد متقاضی میتواند در حال انجام خدمت وظیفیه عمومی یا در حال تحصیل یا فارغ التحصیل یا درحال خدمت باشد. 

این امتیاز صرفا به فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تعلق میگیرد

نحوه انجام پروژه کسر خدمت سربازی:

با هماهنگی های انجام شده با مراکز نظامی و جهت دهی به پروژه های کسر خدمت در راستای نیاز مراکز نظامی دوره هایی تعریف شده است، افرادی که تمایل دارند میتوانند در کلاس های آموزشی شرکت نمایند و در صورت قبولی در دوره پروژه برایشان تعریف خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09905771121 تماس بگیرید

ما در مرکز تخصصی علوم محاسباتی به دنبای تجمیع توان و دانش هستیم تا از این طریق بتوانیم در حوزه های صنعتی و پژوهشی نقش ایفا کنید و در جهت اقتصاد مقاومتی گام برداریم

صفحه های ما

logo-samandehi